Dānija (Augstākā izglītība)

Dānija ir neliela valsts Eiropas ziemeļu daļā, kas izvietota uz vairākām salām. Tā ir daļa no Skandināvijas, kuras sastāvā ietilpst arī Grenlande un Fēru salas. Dānijā mīt aptuveni 5,6 miljoni iedzīvotāju.

DĀNIJAS AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PRIEKŠROCĪBAS:

  1. Augsta izglītības kvalitāte, mūsdienīgas studiju programmas, aprīkojums un metodika. Mācību iestāžu materiālā bāze ir ļoti augstā līmenī, un Jūs būsiet patīkami pārsteigti par mūsdienīgajām un lieliski aprīkotajām laboratorijām, bibliotēkām, auditorijām un individuālo praktisko nodarbību telpām, kā arī datortelpām ar bezmaksas piekļuvi internetam visiem studentiem.
  2. Augstākā izglītība ārzemēs, kas iegūta tieši Dānijā, kļūs Jums par lielisku atspēriena punktu profesionālajā karjerā. Jūsu iegūtais diploms tiks augstu novērtēts ne tikai visā Eiropas Savienībā, bet arī citās pasaules valstīs.
  3. Dānija piedāvā dinamisku un neformālu mācību vidi. Mācību iestādēs tiek uzturēta studentu izaugsmi veicinoša vide, kas attīsta viņos tādas īpašības kā spēja izrādīt iniciatīvas, radošums, spēja analītiski domāt un diskutēt par mācību procesā skartajiem jautājumiem, un spēja uzturēt dialogu – tas viss nodrošina studenta spēju pilna potenciāla attīstību.
  4. Augstā izglītības ārzemēs kvalitāte tiek sasniegta pateicoties lekcijām, semināriem nelielās grupās un individuālam darbam pie saviem personīgajiem projektiem. Turklāt pastāvošā kredītpunktu sistēma ļauj studentiem patstāvīgi veidot savas mācību programmas struktūru, izvēloties priekšmetus un disciplīnas, kas atbilst viņu personīgajiem mērķiem.
  5. Iespēja mācīties angļu valodā. Starptautiskajiem studentiem tiek piedāvāts plašs studiju programmu klāsts angļu valodā dažādās disciplīnās un jebkurā līmenī.
  6. Plašais Dānijas augstskolu sadarbības tīkls starptautiskajā akadēmiskajā vidē. Vairums Dānijas augstskolu sadarbojas ar mācību iestādēm un izpētes centriem citās valstīs, kas studentiem ievērojami paplašina iespējas apgūt jaunākos sasniegumus viņu izvēlētajā jomā un iesaistīties starptautiskajā akadēmiskajā vidē.
  7. Augsts dzīves līmenis – tā ir Dānijas sabiedrību raksturojoša iezīme, kas ietver tādus aspektus kā sociālās garantijas, apkārtējās vides tīrība, pievilcīga biznesa vide un augsti izglītības standarti, kas tiek novērtēti arī starptautiskā līmenī. Uz augsto sociālo un ekonomisko attīstības līmeni Dānijā norāda pavisam nelielā atšķirība starp valsts bagātajiem un nabadzīgākajiem pilsoņiem.
  8. Dāņiem ir īpaša, tikai viņiem piemītoša mentalitāte, kas virzīta uz harmonijas un komforta radīšanu ikdienas dzīvē. Dāņi ir ļoti draudzīgi un atvērti komunikācijai. Tieši tāpēc, kā norāda pētījumi, Dānijā dzīvo paši laimīgākie cilvēki!

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.