Zealand Institute of Business and Technology (ZIBAT)

Zealand Institute of Business and Technology (ZIBAT) ir lielākā akadēmija Dānijā, tā atrodas Zēlandes reģionā. ZIBAT tika dibināta 2008. gadā, apvienojoties piecām augstākās izglītības mācību iestādēm. Lai arī mūsdienu izpratnē universitāte ir jauna, tās atsevišķo mācību iestāžu izglītības tradīcijas sniedzas turpat 100 gadus senā vēsturē, kas ļauj mūsdienu universitātei apvienot bagātu izglītības pieredzi un mūsdienu attīstības tendences. ZIBAT nemitīgi seko līdzi mūsdienu darba tirgus prasībām, pielāgojot tām savas studiju programmas.

Moderno ZIBAT studiju vidi ir izvēlējušies jau vairāk nekā 3000 studentu, tajā skaitā ārvalstu studenti no dažādām pasaules valstīm.

  • VAIRĀK PAR UNIVERSITĀTI

  • STUDIJU PROGRAMMAS


Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.