Augstākā izglītība

Vēl salīdzinoši nesen iespēja iegūt izglītību ārzemēs šķita kā nesasniedzams sapnis. Taču šobrīd augstāko izglītību ārzemēs izvēlas nopietnas un neatlaidīgas personības, kas rūpējas par savu nākotnes karjeru un vēlas atklāt sev jaunas perspektīvas. Iegūt izglītību ārzemēs, piemēram, Anglijā, Dānijā, Nīderlandē, ASV, Kanādā vai Austrālijā, nozīmē spert izšķirošo soli pretim starptautiskai karjerai.


Augstākās izglītības ārzemēs iegūšanai kādā no ārvalstu augstskolām ir daudz priekšrocību:

  • Jums ir iespēja pilnīgi iejusties citas valodas vidē, augstvērtīgi iemācīties svešvalodu un iepazīties ar citas valsts kultūru un tradīcijām.
  • Ārvalstu augstskolu diplomi tiek vērtēti ļoti augstu ne tikai lielās starptautiskās kompānijās, bet arī mazos un vidēja izmēra uzņēmumos.
  • Mācības ārzemēs nereti pat izmaksā mazāk nekā dzimtenē, taču pasniegšanas veids un studentiem pieejamais tehniskais nodrošinājums ir ievērojami augstāks.
  • Elastīgais nodarbību grafiks bieži ļauj apvienot mācības ar darbu ārzemēs, tā ka Jums būs iespēja pašiem sevi materiāli nodrošināt.
  • Mācības ārzemēs sniedz daudz izaugsmes iespēju, ja Jūs plānojat strādāt zinātnē vai, piemēram, strādājat pie sava biznesa projekta. Iespēja iziet mācību praksi labākajās pasaules laboratorijās vai organizācijās dos Jums neatkārtojamu pieredzi un zināšanas.


Mācību centrs LINKTURS palīdz studentiem iestāties augstskolās ārzemēs jau kopš 1997. gada. Mēs padarīsim augstāko izglītību ārzemēs (kā arī otro augstāko izglītību ārzemēs) Jums pēc iespējas pieejamu – konsultēsim par visiem Jūs interesējošajiem jautājumiem, kā arī palīdzēsim iestāties universitātēs ārzemēs.

Augstākā un papildus izglītība var sniegt lieliskus rezultātus – mācības ārzemēs palīdzēs studentiem iegūt izcilu izglītību, uzlabot svešvalodu zināšanu līmeni un kļūt par pieprasītiem speciālistiem. Turklāt mācības ārzemēs ir lieliska iespēja ieraudzīt pasauli, satikt jaunus draugus un nodibināt biznesa kontaktus, kas noderēs nākotnes profesionālajā karjerā.

Mēs strādājam tieši tam, lai Jūsu sapnis iegūt augstāko izglītību ārzemēs kļūtu par realitāti. Ja Jūs ir ieinteresējis mūsu piedāvājums, priecāsimies uzaicināt Jūs uz bezmaksas konsultāciju mūsu mācību centrā, Rīgā. Mēs palīdzēsim Jums izvērtēt dažādu mācību programmu plusus un mīnusus un izdarīt pareizo izvēli!

Mūsu mācību centrs strādā ar vadošajām augstākās izglītības iestādēm visā pasaulē. Mēs neierobežojam savus studentus tikai ar partneraugstskolu piedāvājumu. Ja Jūs neatrodat sev interesējošu universitāti ārzemēs starp mūsu partneriem, sazinieties ar mums. Mēs palīdzēsim Jums iestāties tajā universitātē ārzemēs, kurā Jūs vēlaties!

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.