PIEDALIES ANGĻU VALODAS UN SPORTA NOMETNĒ "SKOURAS" GRIEĶIJĀ JAU ŠOVASAR!

„Skouras” sporta nometne dod iespēju piedalīties angļu valodas vasaras skolā. Angļu valodas vasaras skolā ir specializēta programma, kas apvieno angļu valodas nodarbības ar lielisku iespēju pavadīt vasaras brīvdienas dažādās sporta aktivitātēs un jautrajās izklaides programmās, kuras ir sarūpējuši nometnes organizatori.

Nometnē tiek strauji attīstītas bērnu angļu valodas prasmes, īpaši runāšanas prasmes, kā arī nodrošināta neaizmirstama vasaras brīvdienu pavadīšana internacionālajā vidē, kur bērni var sadraudzēties ar vienaudžiem ne tikai no Grieķijas, bet arī no visas pasaules.

"Skouras" atrodas Grieķijas Ziemeļos (Halkidiki). Jau 30 gadus nometni apmeklē bērni no visas pasaules vecumā no 6 līdz 16 gadiem. Nometni aptver priežu mežs; 5 minūšu gājienā ir skaista pludmale ar kristāldzidru ūdeni.

Izmantojiet šo lielisku iespēju dāvāt jūsu bērniem kvalitatīvu atpūtu un angļu valodas apgūšanu drošā un profesionālā vidē, tuvumā pie jūras! Pieteikumus uz nometnes vasaras programmu pieņemam līdz 1. aprīlim!

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.