MSM Football Academy

Vecums 14 – 18 gadi
Atrašanās vieta Prāga (Prague)
Nometnes datumi

1. jūlijs – 30. jūlijs, 2020
1. augusts – 30. augusts, 2020

Nometnes ilgums 4 nedēļas, 3 nedēļas
Iebraukšanas un Izbraukšanas dienas 

iebraukšana – atkarīgs no izvēlēta mēneša 
izbraukšana – atkarīgs no izvēlēta mēneša

Nodarbību intensitāte

50 angļu valodas stundas mēnesī
32 futbola stundas mēnesī

Cilvēku skaits grupā līdz 15
Dzīvošana studentu kopmītnes
Programmas angļu valoda + futbols

Mācību centrs “Linkturs” sadarbībā ar „MSM International Football Academy” piedāvā Latvijas jauniešiem unikālu viena mēneša programmu, kas ietver intensīvas futbola nodarbības un angļu valodas kursus. Šī neparastā programma orientēta ne tikai uz atraktīvu angļu valodas apmācību, bet arī uz neaizmirstamu vasaras brīvā laika pavadīšanu jauniešu futbola nometnē. Futbola treniņi notiek Čehijas pasaules futbola kluba “Spartas”bāzē, kas ir Čempionu līgas, Eiropas līgas un Čehijas Futbola Asociācijas dalībnieks. Šī kluba galvenie sponsori ir pasaulē pazīstamais zīmols “Nike” un populārs fitnesa-tīkls “WorldClass”. 

Futbola Akadēmijas programma norisinās Čehijas pilsētā Prāgā. To dēvē arī par “Simts torņu pilsētu” un “Zelta pilsētu”. 1992.gadā Prāgas vēsturiskais centrs tika iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Prāgu droši var dēvēt par lielāko muzeju zem atklātām debesīm. Liels skaits pilsētas apskates objektu piesaista Prāgā daudzus tūristus visa gada gurumā.   

  • Dzīvošana

  • Aktivitāšu programma

  • Mācību programma

  • Programmas maksa


Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.