Bērnu un jauniešu nometnes (5-18 gadi)

Mācību centrs LINKTURS piedāvā Jūsu bērniem pavadīt neaizmirstamas brīvdienas ārzemēs valodu nometnē, vasaras skolā vai tematiskajā nometnē, kas ļauj svešvalodas apguvi apvienot ar aktīvu atpūtu.

Mūsdienās svešvalodu zināšanas sniedz daudz dažādu iespēju. Valodas mācīšanās ārzemēs ļauj labāk izprast citas valsts kultūru un mentalitāti, iegūt jaunus un interesantus draugus, kā arī apgūt patstāvību, atrodoties tālu mājām. Valodu nometnes ārzemēs palīdz bērniem pārvarēt valodas barjeru un vienlaikus parāda, ka valodu mācīties ir ne tikai vērtīgi, bet arī aizraujoši!

Nekādu garlaicīgu mācību stundu – valodas apmācība notiek ar aizraujošu nodarbību, spēļu un līdzīgu pasākumu palīdzību. Nometnes varbūt gan vispārējas, kur valodas apmācība tiek apvienota ar dažādiem pasākumiem, gan specializēta – ar sporta, mūzikas, teātra vai citu novirzienu. Tāpēc, ja Jūsu bērns nopietni aizraujas ar kādu hobiju vai vēlas iemācīties ko jaunu, viņam patiks šāda veida atpūta. Pēdējos gados ļoti izplatītas ir tādas nometnes ārzemēs, kur papildus visam iepriekš minētajam tiek apgūti akadēmiskie priekšmeti. Tieši pēc akadēmisko priekšmetu apguves nometnē citā valodā bērniem rodas vēlēšanās iegūt izglītību ārvalstu augstskolās. Savukārt vecāki var labāk saprast, vai viņu bērni ir gatavi tālākām mācībām ārzemēs. Tāpat ir arī programmas, kuras paredz pilnīgu iesaistīšanos akadēmiskajā vidē – to mērķis nav valodas apguve, bet izglītības ārzemēs pieredze.

Mācību centrs LINKTURS piedāvā Jums iepazīties ar plašu valodas nometņu bērniem un jauniešiem piedāvājumu sekojošās valstīs: Lielbritānija, Malta, Vācija, Francija, Spānija, ASV, Kanāda, Itālija, Šveice, Ķīna un daudz citu.

VASARA

   Svešvalodu nometnes

   Bērnu un jauniešu vasaras nometnes dod iespēju atpūsties, paceļot, iepazīt jaunu kultūru, kā arī nostiprināt savas svešvalodu zināšanas.

   Vasaras skolas

   Мasaras skola - Ne visi izmanto vasaras brīvlaiku tikai bezrūpīgai atpūtai, daži labprāt pavada 2, 3 vai 4 nedēļas gatavojoties tālākai izglītībai ārzemēs un uzlabojot savas akadēmiskās zināšanas.

   Mūzikas skolas

   Mūzikas skola - Vai tu vienmēr esi aizrāvies ar mūziku un sekojis mūzikas industrijas aktualitātēm? Vai vēlies iegūt starptautisku pieredzi un attīstīt savu muzikālo talantu?

   Sporta skolas

   Sporta skola - Svešvalodas apgūšana un nodarbošanās ar sportu – tā ir ideāla kombinācija vasaras brīvlaikam.

   Vasaras tematiskās programmas

   Angļu valodas nometnes bērniem - Vasaras tematiskās programmas aus iegūt dažādas profesionālās iemaņas un tuvāk iepazīt savu hobiju vai nākotnes profesiju.

PAVASARIS

   Svešvalodu nometnes

   Pavasara brīvdienas ir brīdis atelpas pirms gala ieskaitēm un eksāmeniem skolā. Šo laiku var pavadīt mājās, taču var arī izmantot iespēju pavadīt 1-2 nedēļas citā valstī ceļojot un vienlaikus mācoties svešvalodu.

   Pavasara skolas

   Angļu valodas nometnes bērniem - Vai Jūsu vasaras mēneši jau ir saplānoti? Akadēmiskām skolām ārvalstīs lieliski derēs arī pavasaris!

ZIEMA

   Svešvalodu nometnes

   Angļu valodas nometnes - Vai, Jūsuprāt, valodu nometni var apmeklēt tikai vasarā? Tā nepavisam nav! Daudzas skolas piedāvā vasaras nometnes jauniešiem arī ziemā.

   Sporta nometnes

   Sporta nometnes - Vispiemērotākais laiks slēpošanai vai snovbordam ir tieši ziema! Brīnišķīgi skaistas apsnigušu kalnu virsotnes un aktīvas sporta nodarbības piepildīs Jūs ar enerģiju, kuras pietiks līdz pat vasarai.

RUDENS

   Svešvalodu nometnes

   Kamēr mācības vēl nav uzņēmušas neprātīgi straujo ritmu, var atļauties nedēļu vai divas pavadīt Anglijā vai Maltā nometnes, lai nostiprinātu savas svešvalodu zināšanas.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.