Šveice (Augstākā izglītība)

European University

European University ir dibināta 1973. gadā un šobrīd ir viena no labākajām biznesa skolām pasaulē. Universitātes programmas apvieno labāko no Eiropas un...
Lasīt vairāk

BHMS BUSINESS & HOTEL MANAGEMENT SCHOOL

BHMS skolas mācību metodika ir balstīta uz trīs pīlāriem – izglītība, prakse un personīgā izaugsme. Katrs pīlārs ir svarīgs aspekts, lai turpinātu nodrošināt viesmīlības industriju ar kvalificētiem speciālistiem, kuri ir gatavi pieradīt savu potenciālu.
Lasīt vairāk

IHTTI School of Hotel Management

Mājīga un izsmalcināta vide IHTTI viesnīcu vadības skolā rada ideālu atmosfēru, kas rosina iegūt meistarību pieczvaigžņu pakalpojumos, viesnīcu vadībā un dizaina menedžmentā.
Lasīt vairāk

HIM Hotel Institute Montreux

HIM Hotel Institute Montreux piedāvā biznesa studiju programmas, kurās apvienota plaši pazīstamu Šveices viesmīlības vadības un mūsdienu amerikāņu vadības pieredze.
Lasīt vairāk

SHMS Swiss Hotel Management School

Swiss Hotel Management School skolā studijas noris pēc vairākām interesantām programmām pasaulslaveno Šveices tradīciju garā, vienlaikus ņemot vērā pasaules tendences, biznesa stratēģiju un aktīvu vadību
Lasīt vairāk

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.