Nīderlande (Augstākā izglītība)

Nīderlande viennozīmīgi ir viens no vispopulārākajiem tūristu galamērķiem pasaulē. Tās neparastā un saistošā atmosfēra, lieliskā arhitektūra, atvērtie un patiesie cilvēki neatstās vienaldzīgu nevienu. Taču Holande ir vienlīdz slavena arī ar tās augsto izglītības kvalitāti.

Izglītība Holandē (Nīderlandē) dod iespēju studēt lieliskās mācību programmās angļu valodā – tā bija pirmā ne angliski runājošā valsts, kuras universitātes piedāvāja studiju programmas svešvalodā. Pateicoties šim faktam, Nīderlande ir kļuvusi par tik populāru izvēli starptautisko studentu vidū. Taču tas nebūt nav galvenais iemesls, kāpēc ir vērts izvēlēties iegūt izglītību ārzemēs tieši Holandē. Šī pārsteidzošā valsts piedāvā elastīgu nodarbību grafiku jebkurā Jūsu izvēlētā specialitātē, demokrātisku pieeju pasniegšanai, un tādu spēju attīstīšanu kā patstāvīga domāšana, radošums un darbs komandā. Un tas viss ir pieejams par summu, kas ir ievērojami zemāka nekā citās, populārākās valstīs.

Nīderlandes sabiedrība ir tik ļoti daudzveidīga, ka nav jābrīnās par to, ka tās iedzīvotāju galvenā iezīme ir cieņa pret katra personīgo viedokli, pārliecību un brīvību. Mācības Holandē – tā nav tikai iespēja iegūt prestižu diplomu, bet, pielietojot pašdisciplīnu, arī iespēja mācīties spriest patstāvīgi. Mācīties šeit ir interesanti un patīkami, un paši holandieši pamatoti lepojas ar savu izglītības sistēmu. Visas mācību iestādes nu jau 200 gadu atrodas stingrā valdības uzraudzībā, kas kontrolē to kvalitāti, tāpēc valsts iekšienē nav dalījuma „labas” un „ne ļoti labas” augstskolas – universitātes izvēle ir atkarīga no studenta personīgajām vēlmēm.

Izglītība Holandē vēl nekad nav bijusi tik pieejama kā ar LINKTURS! Mēs Jums palīdzēsim izvēlēties piemērotāko mācību iestādi, noformēt dokumentus un, ja nepieciešams, vīzu, kā arī darīsim visu iespējamo, lai Jums būtu ērti mācīties un strādāt ārzemēs.

KĀPĒC HOLANDE?

  • Kvalitatīva izglītība angļu valodā.
  • Starptautiski atzīts diploms.
  • Pieejama izglītība.
  • Mūsdienīga mācīšanas metodika.
  • Karjeras iespējas.

Holandē ir 2 veidu augstākās izglītības iestādes:

  • zinātniski pētnieciskās universitātes (research universities) – zinātniskā izpēte tajās notiek gan teorētiski, gan praktiski. Mācību ilgums bakalaura programmā – 3 gadi;
  • praktisko zinātņu universitātes (universities of applied sciences) studentus gatavo konkrētai profesijai, kas jāizvēlas jau no paša studiju sākuma. Mācību ilgums bakalaura programmā – 4 gadi.

Mācību ilgums maģistrantūras studijās ārzemēs ir 1-2 gadi.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.