Pavadi akadēmisko trimestri labākajā Lielbritānijas privātajā koledžā Cardiff Sixth Form College mācoties angļu valodu, iepazīstot britu kultūru un vidējās izglītības sistēmu!

Mācību centra LINKTURS partneris, privātā vidējās izglītības iestāde Cardiff Sixth Form College (CSFC) (Lielbritānija), piedāvā jauniešiem no 15 gadu vecuma pavadīt 2,5 mēnešus (vienu akadēmisko trimestri) CSFC un iepazīt britu vidējās izglītības sistēmu. Sagatavojies studijām prestižā Lielbritānijas koledžā jau tagad!

Programmas ietvaros studentiem ir iespēja izvēlēties vienu no divām iespējamajām programmām:

  • Angļu valoda + izklaidējoša brīvā laika programma;
  • Angļu valoda + akadēmiskie priekšmeti.

Programmas norises laiks: no 13. aprīļa līdz 26. jūnijam (Summer term)

Programmas maksa: 8700 GBP

 Summā tiek iekļauts:

  • mācību maksa;
  • dzīvošana modernā koledžas rezidencē un 3-reizēja ēdināšana 7 dienas nedēļā;
  • ekskursijas;
  • lidostas transfērs (tikai no Heathrow lidostas).

CARDIFF SIXTH FORM COLLEGE

Cardiff Sixth Form College (CSFC) ir dibināta 2004. gadā un šobrīd ir starptautiska koledža (International College), kas uzņem jauniešus no visas pasaules vidējās izglītības programmā A-level un vasaras sagatavošanās programmās (Summer School). CSFC uzmanības centrā vienmēr ir bijusi akadēmiskā izcilība, kas ir ļāvis tai iegūt un saglabāt reputāciju kā vienai no labākajām vidējās izglītības iestādēm Lielbritānijā. 2012. gadā 99% CSFC absolventu uzrādīja rezultātus A*-B, no kuriem 94% ieguva rezultātus A*-A!

Dzīvošana. CSFC Kārdifas kampusa studentu rezidence Student Castle ir moderna un ērti iekārtota. Studenti tiek izvietoti dzīvokļos pa 5 (puiši un meitenes atsevišķi) – katrs dzīvo savā istabā, kurā ir vannas istaba, taču dala vienu virtuvi un atpūtas telpu. No mācību korpusa rezidence ir vien 5 minūšu gājiena ar kājām attālumā!

MĀCĪBU PROGRAMMAS

  • Angļu valoda + izklaidējoša brīvā laika programma

Šīs programmas galvenais mērķis ir uzlabot skolēnu angļu valodas zināšanas, koncentrējoties uz 4 galvenajām valodas prasmēm: runāšana, rakstīšana, klausīšanās un lasīšana. Pastiprināti tiek apgūta arī gramatika un izruna, kā arī paplašināts vārdu krājums. Programmā ir iekļauta valodas apmācība 10-15 stundu nedēļā, izklaidējošas un izglītojošas ekskursijas (Bristol Zoo, Cardiff Castle, St Fagans, Alton Towers), kā arī pilnas dienas ekskursijas un Oksfordu un Londonu. Gan caur ekskursijām, gan diskusijām, studentiem būs iespēja izpētīt dažādas tēmas par Lielbritānijas vēsturi, kultūru, literatūru, mūziku, ēšanas paradumiem, sportu un daudz ko citu.

Vienīgā uzņemšanas prasība – studenta zināšanām jābūt vismaz Intermediate līmenī. Pēc programmas beigām studenti daudz brīvāk komunicēs angļu valodā un spēs izprast daudz sarežģītāku valodas lietojumu. No studentiem tiek gaidīta patstāvība un atbildība par savu valodas attīstības tempu, piemēram, rūpīgi pierakstot un mācoties jauno terminoloģiju, aktīvi komunicējot un studējot tekstus angļu valodā.

  • Angļu valoda + akadēmiskie priekšmeti

Šīs programmas ietvaros papildus valodas apmācībai studenti apgūs arī galvenos akadēmiskos priekšmetus (matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika), kas ļaus viņiem izprast britu izglītības sistēmas prasības šo priekšmetu apguvē un sagatavoties studijām Lielbritānijas koledžā. Programmas ietvaros studenti 8 stundas nedēļā mācīsies angļu valodu un katram priekšmetam veltīs 2 stundas nedēļā.

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS – OKSFORDA!

Studentiem, kuri vēlas iegūt vidējo izglītību Lielbritānijas A-level programmā, tiek piedāvāta lieliska iespēja sagatavoties studijām jau savlaicīgi CSFCOksfordas kampusā. CSFC piedāvā jauniešiem no 15 gadu vecuma (studiju uzsākšanas brīdī) intensīvu 1 gadu ilgu GCSE programmu.

Programmas sākums: 2015. gada septembrī
Programmas ilgums: 1 gads

Intensīvās 1 gadu ilgās GCSE programmas ietvaros studenti var apgūt sekojošus priekšmetus: matemātika, fizika, ķīmija, bioloģija, angļu literatūra, angļu valoda, biznesa studijas un ģeogrāfija. No šī saraksta jāizvēlas ne vairāk kā 6 priekšmeti. Papildus studentiem būs jāapmeklē sporta nodarbības, kā arī personības izaugsmes kurss (Personal and Social Education).

Programmas mērķis ir iepazīstināt studentus ar nozares terminoloģiju, mācību priekšmetu apguves tehnikām, kā arī apzināties, kuri priekšmeti un priekšmetu grupas viņiem padodas vislabāk. Pēc šīs programmas absolvēšanas studentiem būs iespēja pretendēt uz vietu CSFC A-level programmā, vai arī izvēlēties citu koledžu. Galvenais ieguvums – priekšzināšanas mācību priekšmetu apguves tehnikās, savu stipro pušu apzināšanās, kā arī daudz spēcīgākas angļu valodas zināšanas gan sarunvalodā, gan akadēmiskajā valodā.

Dzīvošana. CSFC Oksfordas kampusa studentu rezidence ir moderna un ērti iekārtota. Studenti tiek izvietoti dzīvokļos pa 5 (puiši un meitenes atsevišķi) – katrs dzīvo savā istabā, kurā ir vannas istaba, taču dala vienu virtuvi un atpūtas telpu.

Pati Oksfordas pilsēta, kurā tiek piedāvātas šīs programmas, reklāmu neprasa! Tā tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām un vēsturiski bagātākajām pilsētām Lielbritānijā. Studentiem programmu ietvaros tiek piedāvātas dažādas aktivitātes un ekskursijas Oksfordā, kā arī braucieni uz Londonu, kas atrodas vien stundas attālumā.

Neatkarīgi no tā, vai vēlies pastiprināt savas akadēmiskās zināšanas, vai arī jautri pavadīt laiku mācoties angļu valodu – izvēlies sev piemērotāko programmu un dodies piedzīvojumā!

Iegūt sīkāku informāciju par šo programmu, kā arī tai pieteikties, Jūs varat pie Mācību centra LINKTURS konsultantiem pa tālruni 67223267 / 27007980 vai e-pastu linkturs@linkturs.lv!

Lai uzzinātu visus aktuālos Mācību centra „Linkturs” jaunumus un piedāvājumus, aicinām sekot līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā www.linkturs.lv, Facebook lapā www.facebook.com/linkturs.latvia un Draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/linkturs.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.