FOKUSĀ! Aicinām apmeklēt tikšanos ar Hanze University of Applied Sciences (Nīderlande) studentu pārstāvi jau 13. martā!

Ja esat nosūtījuši savu pieteikumu Hanze UAS, vai arī vēl tikai plānojat to darīt, aicinām Jūs apmeklēt tikšanos ar Hanze UAS studentu pārstāvi (student ambassador) Anastasiju Timoševu jau 13. martā. Anastasija ir Hanze UAS International Communications studiju programmas 4. kursa studente. Tikšanās laikā Anastasija pastāstīs par universitāti, tās piedāvātajām iespējām un mācību procesu, dalīsies pieredzē par savu ierašanos Nīderlandē, kā arī studentiem pieejamajām dzīvošanas, darba un atpūtas iespējām Groningenas pilsētā un tās apkārtnē.

Tikšanās norise: 13. martā plkst. 18:00 Mācību centra LINKTURS telpās Tērbatas ielā 5 (2. stāvs).
Pasākums bez maksas.

Lai reģistrētu savu dalību pasākumā, lūdzam piezvanīt mums pa tālruni 67223267 / 27007980 vai uzrakstīt e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Reģistrācija pasākumam ir obligāta!

Reģistrējoties, lūdzu, norādiet sekojošu informāciju:

 • savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru;
 • vai Jūs esat pieteicies studijām Hanze UAS vai arī tikai plānojat pieteikties;
 • kādu studiju programmu/virzienu vēlaties apgūt universitātē.

Uzmanību! Pasākuma norises valoda – angļu.

PAR HANZE UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES

Hanze UAS ir viena no lielākajām un populārākajām lietišķo zinātņu universitātēm Nīderlandē, tajā ir vairāk nekā 25 000 Nīderlandes un ārvalstu studentu, kuri apgūst kādu no 70 universitātes piedāvātajām studiju programmām tādās jomās kā ekonomika, tehnoloģijas, veselības aprūpe, izglītība un pedagoģija, sociālais darbs, darba attiecības, lietišķā māksla un mūzika. Universitāte ir mājvieta vairāk nekā astoņdesmit dažādu tautību studentiem.

Groningenas pilsēta, kurā atrodas Hanze UAS, ir otra labākā studentu pilsēta, to pārspēj vienīgi Amsterdama. Groningena ir saņēmusi arī apbalvojumu kā visdrošākā pilsēta Nīderlandē. Pilsētā mīt vairāk nekā 190 000 iedzīvotāju, no kuriem katrs piektais ir students, līdz ar to pilsētā ir vislielākais studentu blīvums visā Nīderlandē. Arī iedzīvotāju vecuma ziņā Groningena ir visjaunākā pilsēta Nīderlandē – lielākā daļa tās iedzīvotāju ir vecumā no 20-24 gadiem. Jaunā vecuma dēļ, pilsētai piemīt dinamiska nakts dzīve, ar klubiem un bāriem, kuri ir atvērti visu diennakti.

Īpašu noskaņu piešķir kanāls, kurš vijas cauri visai pilsētai, nodrošinot Groningenu ar pievilcīgu krastmalu, kurā nodoties pastaigām vai izbraukt pa kanālu ar laivu, katamarānu vai citu peldlīdzekli. Groningenas centrs ir daļēji slēgts autotransportam, līdz ar to pilsēta ir droša un ērta gājējiem un velosipēdistiem. Pilsēta ir slavena arī ar savu muzeju Groningen, kas piedāvā saviem apmeklētājiem eklektiskas modernās mākslas izstādes.

STUDIJU IESPĒJAS

Hanze UAS piedāvā sekojošas bakalaura programmas angļu valodā (4 gadi):

 • Advanced Sensor Applications
 • International Facility Management
 • International Business & Management Studies (3 vai 4 gadi)
 • International Communication
 • Physiotherapy
 • Fine Arts (Academy Minerva)
 • Design (Academy Minerva)
 • Classical Music and Jazz (Prince Claus Conservatoire)
 • Game Design and Development

DZĪVOŠANAS IESPĒJAS

Hanze UAS piedāvā studentiem 11 kopmītnes, kas ir izvietotas dažādās pilsētas vietās. Kopmītnēs ir dažādu veidu un ērtību istabas, kurās studenti dzīvo vieni paši vai divatā. Neatkarīgi no cenu grupas, visas istabas ir mēbelētas, un visas kopmītnes ir aprīkotas ar virtuvi, vannas istabu un veļas mazgāšanas nodaļu. Kopumā dzīvošanas izmaksas Groningenā ir aptuveni 650-700 EUR mēnesī, ieskaitot dzīvesvietas īri, kas sastāda aptuveni 300-400 EUR mēnesī.

TIKŠANĀS NORISE

Tikšanās ar Hanze UAS studentu pārstāvi Anastasiju Timoševu norisināsies 13. martā plkst. 18:00 Mācību centra LINKTURS telpās Tērbatas ielā 5 (2. stāvs). Pasākuma norises valoda – angļu.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par pasākuma norisi un reģistrētu savu dalību tajā, aicinām zvanīt pa tālruni 67223267/27007980 vai rakstīt uz linkturs@linkturs.lv.

Lai uzzinātu visus aktuālos Mācību centra „Linkturs” jaunumus un piedāvājumus, aicinām sekot līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā www.linkturs.lv, Facebook lapā www.facebook.com/linkturs.latvia un Draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/linkturs.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.