AKTUĀLI! Aicinām vidusskolēnus apmeklēt tikšanos ar Coventry University (Lielbritānija) pārstāvi jau 8. jūlijā!

Skolas brīvlaiku var izmantot atpūšoties un izbaudot vasaru, taču Mācību centrs LINKTURS iesaka jums sākt plānot savas studiju gaitas neatkarīgi no tā, vai esat jau pabeiguši vidusskolu, vai arī vēl mācāties.

Aicinām visus interesentus uz tikšanos ar Coventry University pārstāvi Claudiu Iordache jau 8. jūlijā, lai uzzinātu, kādas studiju iespējas, studentu sadzīves apstākļus, prakses un citas iespējas jums var piedāvāt šī universitāte.

Tikšanās laiks: 8. jūlijs, 2015, plkst. 16:30-18:00
Norises vieta: Mācību centra LINKTURS birojs Tērbatas ielā 5-3 (2. stāvs)
Ieeja pasākumā bez maksas.
Pasākuma norises valoda – angļu.

Tikšanos aicinām apmeklēt:

  • 12. klašu absolventus, kuri vēlas iegūt augstāko izglītību Lielbritānijā, bet vēl nav izlēmuši kuru augstskolu apmeklēt;
  • 11. un 10. klašu absolventus, kuri jau savlaicīgi vēlas uzzināt par studiju iespējām Lielbritānijā.

Lai reģistrētu savu dalību pasākumā, lūdzam piezvanīt mums pa tālruni 67223267 / 27007980 vai uzrakstīt e-pastu uz linkturs@linkturs.lv.
Reģistrācija pasākumam ir obligāta!

 

PAR COVENTRY UNIVERSITY

Coventry University ir dibināta 1970. gadā un šo gadu laikā ir ieguvusi lielisku reputāciju kā universitāte, kas sniedz studentiem kvalitatīvu un daudzveidīgu izglītību. Pēdējās aptaujas liecina, ka 93% universitātes studentu ir apmierināti ar pasniedzēju darbu savas programmas ietvaros, kas ir par 8% vairāk nekā vidēji valstī.
Prestižajā The Guardian University Guide jaunākajā 2016. gada reitingu tabulā Coventry University ir ieņēmusi augsto 15. vietu starp visām Lielbritānijas universitātēm, atstājot aiz sevis daudzas tradicionālās zinātniski pētnieciskās universitātes.

Coventry University iegulda daudz līdzekļu programmu un mācību vides attīstībā, lai sniegtu studentiem pēc iespējas labāku izglītību un vidi, kas mudina viņus pilnveidoties. 2012. gada septembrī universitātē tika atvērts moderns inženierzinātņu un datorzinātņu centrs, turpmāko dažu gadu laikā universitāte plāno ieguldīt vēl 100 miljonus Lielbritānijas mārciņu jaunu izpētes centru un modernu telpu izbūvē. Tas viss tiek darīts ar mērķi nodrošināt studentiem arvien vairāk un plašākas iespējas pilnveidot savas zināšanas un prasmes. Vienlaikus universitāte sadarbojas ar dažādiem veiksmīgiem uzņēmumiem, piemēram, IBM, Microsoft, Sainsbury’s un citiem, lai nodrošinātu saviem studentiem praktisku darba pieredzi jau studiju laikā.

Universitātes plašais kampuss atrodas pašā pilsētas centrā, kas padara to ērti pieejamu no jebkuras vietas pilsētā. Kampuss ir galvenā studentu tikšanās vieta, kur darbojas arī studentu apvienība (The Students’ Union) – organizācija, kas rīko dažādus pasākumus visa gada garumā, sākot no filmu vakariem, līdz pat tematiskiem klubu pasākumiem un dzīvajiem priekšnesumiem.

Pati Koventrijas pilsēta (Coventry) lepojas ar senu vēsturi, kas sniedzas vēl līdz romiešu un sakšu laikiem. Pilsētas bagātība ir tās vēsturiskās ēkas, taču vienlaikus tā piedāvā visu modernas pilsētas iedzīvotājiem nepieciešamo – kafejnīcas, veikalus un naktsklubus, kā arī dažādas kultūras izklaides vietas, piemēram, teātrus, kino un mākslas galerijas.


STUDIJU IESPĒJAS

Coventry University piedāvā studentiem plašu un daudzveidīgu studiju programmu piedāvājumu tādās jomās kā:

  • Finance, Business, Mathematics
  • Engineering and Technical Sciences
  • Sciences
  • Law, Criminology, Forensics
  • Arts
  • Health
  • Humanities

Lai uzzinātu precīzu studiju programmu sarakstu, kā arī specifiskas iestāšanās prasības tajās, lūdzu, sazinieties ar mācību centra LINKTURS konsultantiem (kontaktinformācija zemāk).


DZĪVOŠANAS IESPĒJAS

Universitātes kampuss atrodas pašā pilsētas centrā. Studentiem pieejama dzīvošana kādā no 7 rezidencēm, gandrīz visas no kurām atrodas vai nu tieši kampusa teritorijā, vai arī no kampusa ir sasniedzamas kājām. Izvēloties dzīvot rezidencē, īres maksā ir iekļauts: pieeja internetam, komunālie pakalpojumi, studenta personīgo mantu apdrošināšana, universitātes sporta centra abonements.
Dzīvošanas izmaksām Koventrijas pilsētā universitāte studentiem iesaka rēķināties ar vismaz 500-600 GBP mēnesī (ieskaitot dzīvesvietas īri).


TIKŠANĀS NORISE

Tikšanās ar Coventry University studentu pārstāvi Claudiu Iordache norisināsies 8. jūlijā plkst. 16:30 Mācību centra LINKTURS telpās Tērbatas ielā 5 (2. stāvs).

Pasākuma norises valoda – angļu.


Lai uzzinātu sīkāku informāciju par pasākuma norisi un reģistrētu savu dalību tajā, aicinām zvanīt pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstīt uz linkturs@linkturs.lv.

Lai uzzinātu visus aktuālos Mācību centra „Linkturs” jaunumus un piedāvājumus, aicinām sekot līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā www.linkturs.lv, Facebook lapā www.facebook.com/linkturs.latvia un Draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/linkturs.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.