Raksti

 • Linkturs valodu kursi Rīgā un iespējas, ko tie sniedz

  Brīvi lietot starptautiskās valodas – tā mūsu laikā ir nepieciešamība. Tev ļoti gribās runāt angļu valodā tikpat labi, kā dzimtajā? Tu sapņo strādāt ārzemēs vai ceļot, bet tev nepietiek valodu zināšanu? Tad Tev vienkārši nepieciešami ir valodu kursi Rīgā.
 • Sagatavošanas kursi centralizētajiem eksāmeniem

  Firma Linkturs piedāvā pārsteidzošus efektivitātes ziņā izglītības pakalpojumus Jūsu bērniem! Mūsu piedāvājumā ir sagatavošanas kursi centralizētajiem eksāmeniem, tāpat mēs uzņemamies visas problēmas organizējot patiešām noderīgu un izklaidējošu atpūtu – vasaras nometnes angļu valodas apguvei.
 • Svešvalodu kursi ārzemēs bērniem

  Ja Jūs esat progresīvi vecāki un gribat dot savam bērnam visnepieciešamākās dzīves prasmes, diezin vai Jūs ierobežosiet viņam pieeju svešvalodas apgūšanā. Dzimtās valodas un angļu valodas zināšanas var būt nepietiekamas, it īpaši, ja ņem vērā, cik daudz cilvēku šobrīd dodas strādāt uz Vāciju.
 • Kam nepieciešami angļu valodas kursi Rīgā?

  Bez angļu valodas zināšanām būs grūti veidojama karjera lielā starptautiskā korporācijā, iegūstama augstākā izglītība Anglijā, ceļošana, komunikācija ar cilvēkiem no citām valstīm. Ja Jūs vēlaties ātri apgūt zināšanas, kompānijas Linkturs piedāvājumā ir angļu valodas kursi Rīgā.
 • Franču valodas kursi un to priekšrocības

  Ja Jūs izvēlējāties tieši franču valodu, kā ārzemju valodu, Jums droši vien ir zināms, kāds šarms piemīt Francijai. Visi zina – franču valoda – tā ir pasaules nozīmes zinātnieku, filozofu, mīlas valoda. Atnākot uz mācību centru Linkturs, Jums būs pieejami franču valodas kursi visromantiskākajā pasaules valstī.
 • 5 iemesli kāpēc nepieciešams mūsu mācību centrs

  Patāvīgā jauno tehnoloģiju nomaiņa izglītības jomā, dod vairāk iespēju iegūt profesionālo izglītību tieši tiem cilvēkiem, kuri ir mērķtiecīgi un aktīvi. Mācību centrs Linkturs aicina visu vecumu un profesiju cilvēkus turpināt izglītību ārzemēs un iegūt sākuma, vidējo vai augstāko izglītību, paaugstināt kvalifikāciju vai apgūt jaunu specializāciju dažādās jomās.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.