Atsauksmes

Mūsu mācību centrs strādā ar dažādu vecumu skolēniem un studentiem jau kopš 1997. gada. Pa šiem veiksmīgās darbības gadiem, mūsu aģentūras pakalpojumus ir izmantojuši tūkstošiem jauniešu un viņu vecāku. Tomēr skaitļi ir tikai skaitļi. Mums ir svarīgi, lai katrs, kurš vēršas pie mums pēc padoma, saņemtu individuālu uzmanību un palīdzību izglītības jautājumu risināšanā – vai tā būtu valodu nometne, vai maģistrantūras studijas. Tāda pieeja ļauj mums uzturēt kvalitatīvas un draudzīgas attiecības ar mūsu klientiem, kas ar prieku dalās ar mums savā pozitīvajā pieredzē par mācībām ārzemēs.

Mēs vēlamies arī Jums dot iespēju iepazīties ar mūsu studentu iespaidiem un piedzīvojumiem!

Mēs pateicamies visiem saviem studentiem un viņu vecākiem, kuri ir snieguši savu ieguldījumu sadaļas „Mūsu studenti” attīstībā! Mēs vienmēr priecājamies saņemt Jūsu atsauksmes ne tikai par studiju programmām, bet arī par mūsu darbu!


Atstāt atsauksmi

Novērtējiet Linkturs darbu:
Ar * atzīmētie lauki aizpildāmi obligāti

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.