Lielbritānija

Lielbritānija ir slavena ne tikai ar Bigbenu, Šekspīru un The Beatles, bet arī kā valsts ar augstas kvalitātes vidējo izglītību. Britu privātskola sevī ietver ko vairāk nekā tikai izglītību – tā ir labi pazīstams un prestižs zīmols, bet vārdi „Anglijas skolas absolvents” skan kā tituls.

Šobrīd Lielbritānijā ir vairāk nekā 2500 neatkarīgo skolu, kurās mācās 615 tūkstoši skolēnu, tajā skaitā starptautiskie studenti. Lielākā daļa lielo neatkarīgo skolu ir pilnas pansijas tipa, vai arī skolas, kuras piedāvā daļēju dzīvošanu rezidencē. Tāpat ir sastopams ļoti daudz dienas skolu. Pansiju tipa privātskolu tradīcijas raksturo vidējo izglītību Lielbritānijā kopumā, tajā skaitā arī dienas skolas. Pansijas tipa privātskolu tradīcijas aizsākušās jau 600. gadā, kad tika dibināta The King's School Kenterberijas pilsētā, un šobrīd Lielbritānijas vidējā izglītība tiek uzskatīta par vienu no labākajām pasaulē. Britu privātskolas jau sen ir kļuvušas par augstas akadēmiskās kvalitātes un izaugsmes simbolu.

Anglijas (Lielbritānijas) privātskolas ir ievērojamas ne tikai ar nepārspējamu izglītības kvalitātes līmeni, bet ar ilggadējām tradīcijām, kurās audzināta ne viena vien sabiedrības elites paaudze. Tieši Anglijas skolu absolventi tiek uzskatīti par labākajiem politiķiem un viedokļu līderiem sabiedrībā. Turklāt Lielbritānijas izglītības sistēma pārvērš puikas un meitenes īstos džentlmeņos un lēdijās, bet ārvalstu studentiem tā ir lieliska iespēja iegūt īstu un klasisku britu angļu valodas izrunu.

Vidējā izglītība Lielbritānijā tiek uzskatīta par prestižu, pateicoties tieši tās augsti attīstītajai mācīšanas sistēmai, kur galvenais ir bērns, viņa zināšanas un pašrealizācija caur izglītību. Pasniedzēju galvenie mērķi ir dot studentam iespēju iepazīt sevi caur izglītību, attīstīt viņa talantus, noturēt viņa izglītību visaugstākajā līmenī un stingri sekot līdzi uzvedības noteikumu ievērošanai. Šī sistēma ļauj Lielbritānijas skolu absolventiem iestāties prestižās augstskolās visā pasaulē un spert pirmo soli veiksmīgas karjeras virzienā.

Vai Jūs interesē Anglijas privātskolas vai labākās valsts koledžas? Vēlaties iegūt vidējo izglītību Lielbritānijā? Mēs ar prieku Jums pastāstīsim par vidējo izglītību Lielbritānijā un piemeklēsim Jums programmu un skolu, ņemot vērā Jūsu vēlmes. Zemāk ir uzskaitītas vien dažas no skolām, ar kurām mēs strādājam.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.