Vidējā izglītība

Turpināt vidējo izglītību ārzemēs, privātajās skolās un koledžās, valsts skolās un ģimnāzijās – tas ir daudzu skolēnu lielākais sapnis. Par laimi, šāds sapnis ir piepildāms – mūsdienās skolu piedāvājums ārzemēs ir tik liels, ka pat paši prasīgākie vecāki bez grūtībām spēs piemeklēt savām atvasēm piemērotu mācību programmu un iespēju iegūt lielisku vidējo izglītību ārzemēs.

Vai vēlaties sniegt savam bērnam prestižu vidējo izglītību ārzemēs? Mācības Lielbritānijas, Vācijas, ASV, Kanādas, Austrālijas, Francijas un citu valstu privātskolās – tā ir labākā iespēja sasniegt šo mērķi. Bērni ne tikai iegūs izcilas zināšanas, bet arī iemācīsies patstāvību, uzlabos savas komunikācijas prasmes un mērķtiecību. Šīs īpašības viennozīmīgi palīdzēs viņiem izturēt augsto konkurenci, iestājoties labākajās universitātēs, un kļūt par augsti kvalificētiem speciālistiem, kas tiek novērtēti visā pasaulē.

Uzzināt visu par vidējo izglītību ārzemēs Jums palīdzēs Mācību centrs LINKTURS. Mēs iepazīstināsim Jūs ar Anglijas privātskolu bagātajām tradīcijām, ar valsts koledžām un citu valstu privātskolām, konsultēsim Jūs par visiem ar izglītību ārzemēs saistītajiem jautājumiem, kā arī palīdzēsim sagatavot un apkopot visus nepieciešamos dokumentus. Mūsu uzņēmums jau daudzu gadu garumā sūta skolēnus uz ārzemēm, un mēs esam pārliecināti – mūsu pieredze noteikti palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko!

Mūsu mācību centrs strādā ar vadošajām mācību iestādēm visā pasaulē. Mēs neierobežojam savus studentus tikai ar partnerskolu piedāvājumu. Ja Jūs neatrodat sev interesējošu skolu ārzemēs starp mūsu partneriem, sazinieties ar mums. Mēs palīdzēsim Jums iestāties tajā skolā ārzemēs, kurā vēlaties!

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.