Valodu kursi (no 17 gadiem)

Vislabāk svešvalodu ir iemācīties valstī, kurā tā tiek lietota kā sarunvaloda – tas ir vispāratzīts un zinātniski pierādīts fakts. Tāpēc valodu kursi ārzemēs vienmēr ir rezultatīvāki nekā svešvalodu apmācības mājās. Valodu kursos ārzemēs svešvaloda tiks pasniegta ne tikai nodarbībās, bet to varēs apgūt arī atrodoties ārpus mācību klasēm – uz ielas, sabiedriskajā transportā, kafejnīcās un restorānos, līdz ar to Jums būs iespēja apgūt valodu daudz pilnvērtīgāk. Valodas nodarbības norisināsies tās dabiskajā vidē, bet papildus zināšanu avots būs attiecīgās valsts iedzīvotāji, kuriem šī valoda ir dzimtā. Apmācības norisināsies vieglā un nepiespiestā atmosfērā, taču svešvalodu kursu ārzemēs rezultāti viennozīmīgi pārspēs Jūsu cerības.

Valodu kursi ārzemēs – tas ir vairāk nekā vienkārši valodas apmācības process. Tā ir iespēja   iejusties sev nepazīstamā atmosfērā, savām acīm ieraudzīt slavenas apskates vietas un uzzināt vairāk par attiecīgās valsts kultūru un vēsturi. Vienlaikus tā ir arī iespēja iepazīt interesantus cilvēkus no visas pasaules, kā arī veidot un nostiprināt draudzības un sadarbības saites. Un, visbeidzot, tas ir interesants piedzīvojums, ko vienmēr būs patīkami atcerēties un pastāstīt.

Valodu skolas ārzemēs piedāvā plašu programmu izvēli:

  • standarta kurss (15-20 nodarbības nedēļā) un intensīvais kurss (25-32 nodarbības nedēļā);
  • biznesa programmas un profesionālie kursi (iespēja apgūt konkrētas nozares valodas specifiku: medicīna, jurisprudence, tūrisms, inženierzinātnes, nafta un gāze, aviācija, u.tt.);
  • tematiskās programmas (ja ir labs valodas līmenis, iespējams iepazīt mākslas, dizaina, modes, kino un kulinārijas pasauli, kā arī iegūt jaunas zināšanas un starptautisku pieredzi);
  • sagatavošanās starptautiskajiem eksāmeniem IELTS, DELE,TOEFL, DELF, GMAT, GRE un citiem;
  • individuāla valodas apmācība, dzīvojot pasniedzēja mājās;
  • sagatavošanās programmas pirms iestāšanās ārvalstu augstskolās.

Mūsu mācību centrs piedāvā katra studenta vēlmēm atbilstošus valodu kursus ārzemēs – angļu, vācu, franču, spāņu, itāļu, arābu, portugāļu, krievu un ķīniešu valodas apguvei.

Tā kā izvēles iespējas starp dažādiem virzieniem, skolām un programmām ir ļoti plašas, Jums ir jāizvirza kritēriji, pēc kuriem mēs varēsim piemeklēt Jums visatbilstošāko variantu. Kā to izdarīt? Atbildiet uz šiem 4 jautājumiem un atsūtiet mums savu pieprasījumu:

  • Kādu valodu Jūs vēlaties apgūt vai uzlabot?
  • Kāds ir Jūsu mērķis? Kādēļ Jūs vēlaties apgūt svešvalodu ārzemēs?
  • Uz kuru valsti vai pilsētu Jūs vēlētos doties svešvalodas apmācību nolūkos?
  • Vai kursa laikā Jūs vēlētos dzīvot viesģimenē vai rezidencē?

Kopā ar mācību centru LINKTURS izglītība ārzemēs vairs nebūs nepiepildīts sapnis – tagad tā ir realitāte!

ANGĻU VALODA

ARĀBU VALODA

FRANČU VALODA

ITĀĻU VALODA

ĶĪNIEŠU VALODA

SPĀŅU VALODA

VĀCU VALODA

PORTUGĀĻU VALODA

KRIEVU VALODA

JAPĀŅU VALODA

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.