Tālmācība

Lai iegūtu ārvalstu universitātes diplomu, atestātu par vidējo izglītību vai valodas zināšanu sertifikātu, mūsdienās vairs nav obligāti jāizbrauc no valsts. Mūsu mācību centrs piedāvā Jums iespēju studēt tālmācībā.

Ja kādu iemeslu dēļ Jūs nevarat mācīties klātienē, piemēram, nevēlaties mācību dēļ pamest iemīļoto darbu – tālmācība ir domāta tieši Jums! Tālmācība ir lieliska iespēja iegūt otru augstāko izglītību vai paaugstināt kvalifikāciju. Neatkarīgi no Jūsu valstiskās piederības un dzīvesvietas, Jums ir lieliska iespēja iegūt izglītību ārzemju augstskolās vai dažās vidējās izglītības iestādēs visā pasaulē. Tāpat online režīmā varat apgūt vai uzlabot savas svešvalodu zināšanas. Jā, tālmācība no Jums prasīs disciplīnu un paškontroli, taču vienlaikus tā Jums atklās jaunus un iepriekš neredzētus apvāršņus.

Mūsdienās tālmācība ārvalstu mācību iestādēs ir kļuvusi pieejama, pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām un plašai pieejai ātram internetam.

Tālmācības ārzemēs studiju maksa ir atkarīga no mācību iestādes, kurā plānojat studēt.

Mēs Jums piemeklēsim dažādas tālmācības programmas, tāpēc Jūs bez grūtībām varēsiet izvēlēties tādu, kas pilnībā atbildīs Jūsu mērķiem un finansiālajām iespējām.

Kādas iespējas paver tālmācība?

  • Pieeja metodiskajiem materiāliem jebkurā Jums ērtā laikā.
  • Sazināšanās ar vienaudžiem un pasniedzējiem online režīmā.
  • Pastāvīgs studentu atbalsts.
  • Iespēja mācīties jebkurā vietā.
  • Mācību temps, kas atbilst katra studenta individuālajām vajadzībām.
  • Iespēja pielāgot studiju programmu savām vajadzībām.

Speriet pirmo soli pretim savam sapnim un starptautiskai karjerai, izvēloties studijas tālmācībā kopā ar Mācību centru LINKTURS!

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.