Uzmanību! Ir sākusies dokumentu iesniegšana Lielbritānijas universitātēs (UCAS) uz 2016. gadu.

Jau 18 gadus Mācību centrs LINKTURS palīdz jauniešiem iesniegt dokumentus Lielbritānijas universitātēs. Topošie studenti pie mums var iegūt profesionālu padomu par iestāšanās kritērijiem, iestāšanās procesu, dokumentu iesūtīšanas termiņiem, kā arī par jautājumiem saistītiem ar mācību maksu, stipendijām, studiju kredītu un dzīves vietas piemeklēšanu. Jau vairākus gadus mēs sadarbojamies ar Lielbritānijas labākajām universitātēm, kas ļauj mūsu profesionāļiem pēc iespējas labāk piemeklēt atbilstošu studiju programmu un palīdzēt mūsu studentiem ar dokumentu iesniegšanu.

Katru gadu ar mūsu palīdzību vairāk kā 100 studenti iestājas Lielbritānijas universitātēs, atbilstoši saviem akadēmiskajiem sasniegumiem un iespējām. Pateicoties mūsu profesionālo konsultantu un profesionālās orientācijas psihologu komandai, studenti spēs pieņemt pareizo lēmumu attiecībā uz izvēlēto studiju programmu un universitāti, kā arī nekļūdīties dokumentu iesniegšanas procesā.

Mēs esam gatavi sniegt Jums informāciju par plaša spektra studiju programmām. Topošajam studentam ir tikai savlaicīgi jāizdara izvēle. Jāatgādina, ka dokumentu iesniegšana Lielbritānijas universitātēs notiek caur centralizēto dokumentu iesniegšanas sistēmu UCAS (Universities and Colleges Admissions Service). Mūsu uzdevums ir palīdzēt Jums šajā procesā.

Der zināt, ka oficiāls Jūsu angļu valodas zināšanu līmeņa apliecinājums ir eksāmena IELTS (International English Language Testing System) vai TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sertifikāts. Mūsu profesionālie angļu valodas pasniedzēji palīdzēs Jums sagatavoties šim eksāmenam un sasniegt labākus rezultātus. Vairāk par mūsu piedāvātajiem kursiem varat uzzināt šeit.

 

Vēlamies padalīties ar jaunumiem!

Latvijas Republikas Saeimas preses dienests informē, ka turpmāk Latvijas vidusskolēni varēs izvēlēties kārtot starptautiski atzītos angļu valodas eksāmenus IELTS vai TOEFL centralizētā angļu valodas eksāmena vietā. Šis lēmums galīgajā lasījumā tika pieņems šī gada 18. jūnijā.

Neskatoties uz to, ka starptautisko angļu valodas eksāmenu kārtošanas izdevumi būs jāsedz pašiem vidusskolēniem, šim lēmumam ir arī vairākas priekšrocības:

  • starptautiskā angļu valodas eksāmena sertifikāts ir derīgs divus gadus;
  • starptautiskos angļu valodas eksāmenus Jūs varat kārtot sevis izvēlētā laikā visa akadēmiskā gada garumā (ir noteikti konkrēti eksāmenu datumi);
  • ja Jūs neesat apmierināti ar sasniegto rezultātu, Jums ir iespēja eksāmenu kārtot atkārtoti;
  • starptautiskais angļu valodas eksāmena sertifikāts ir atzīts Latvijas, Eiropas Savienības, Lielbritānijas un citu valstu augstskolās.

 

Tos, kuri vēlas iegūt vairāk informācijas par iestāšanās noteikumiem un procesu Lielbritānijas universitātēs, aicinām pierakstīties uz bezmaksas konsultāciju pa tālruņiem, kas norādīti zemāk.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.