Sagatavošanās kurss studijām ārzemēs: intensīva angļu valodas programma un ne tikai

Valodu kursi Rīgā – tā ir iespēja ātri un pilnībā apgūt svešvalodu. Angļu valodas kursu pamatā ir aizraujošas un daudzveidīgas nodarbības, kurās tiek izmantotas mūsdienīgas apmācību metodes. Jau pēc neilga laika Jūs varēsiet izteikt savas domas un saprast savu sarunas biedru. Kursi norisinās Mācību centra Linkturs pieredzējušo pasniedzēju vadībā. Gaidot vasaras sezonu aicinām iepazīties ar mācību programmām, kuras palīdzēs sagatavoties gaidāmajām mācībām ārzemēs vai arī nostiprināt svešvalodas zināšanas.

Ātrais-kurss SURVIVAL ENGLISH FOR FRESHERS

Topošie pirmā kursa studenti, kā likums, izjūt satraukumu pirms gaidāmajām mācībām. Īpaši tas ir manāms, ja tiek plānotas mācības ārzemēs. Cita valodas vide, jauns kolektīvs - tas viss, neapšaubāmi, ir stresa avots. Intensīvais kurss SURVIVAL ENGLISH FOR FRESHERS palīdzēt spert pirmos soļus svešā vidē, neļaus justies neērti jauno kursa biedru priekšā, iemācīs izteikt savas domas un izpildīt komandas uzdevumus.

Diskusiju klubs SUMMER MIX

Ja Jūs esat zinātkārs jaunietis vecumā no 16 – 19 gadiem, Jums droši vien būs interesanti apmeklēt vasaras programmu, kura ļaus nostiprināt svešvalodas zināšanas un uzlabot tās. Programma ietver daudzas diskusijas: par filmām, grāmatām, sportu, hobiju, blogošanu. Tiek plānotas interesantas nodarbības - komiksu veidošana, apģērbu izstrāde, ceļojumu apspriešana. Nodarbības notiks draudzīgā gaisotnē, kas balstās uz vasarīgu draivu un patīkamu kompāniju. Apmeklējot klubu SUMMER MIX , Jūs varēsiet iegūt jaunus draugus, pilnveidot savas runas prasmes un vienkārši interesanti pavadīt vasaru Rīgā.

Mācību centra Linkturs angļu valodas kursi Rīgā – tas ir:

  • Vienmēr interesantas, aktuālas apmācību metodes.
  • Individuāla pieeja katram studentam.
  • Iespēja studēt ārzemēs.
  • Cenas, kas pilnībā atbilst sniegto pakalpojumu kvalitātei.
  • Ātrs rezultāts.

Valodu kursi Rīgā ļaus iegūt kā svešvalodas bāzes zināšanas, tā arī apgūt valodu profesionālā līmenī. Vairāk informācijas par veicamo sagatavošanas un pakalpojumu spektra apmācības programmām, var saņemt mūsu mājas lapā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni +371 29131882 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.