Kanāda (Augstākā izglītība)

Hokeja dzimtene, valsts ar augstu dzīves līmeni, ārkārtīgi krāšņu un daudzveidīgu dabu, un attīstītu infrastruktūru – tā ir Kanāda. Tomēr ne tik plaši zināms ir fakts, ka arī izglītība Kanādā ir viena no vislabākajām pasaulē. Visbiežāk, domājot par aizjūras zemēm, ārvalstu studenti izvēlas mācīties un strādāt ārzemēs ASV, tomēr Kanādas izglītības līmenis ir vienlīdz augsts, bet mācību izmaksas ir tajā pašā līmenī vai pat ievērojami zemākas.

Mācības Kanādā dod iespēju iegūt patiesi izcilu izglītību, bet nākotnē arī darbu šajā brīnišķīgajā valstī. Viens no galvenajiem plusiem, kāpēc ir vērts iegūt izglītību Kanādā, ir tas, ka studenti var mācīties vienā no divām valsts valodām – angļu vai franču. Tas kļūs par ievērojamu atbalstu Jūsu tālākajā karjerā, jo vairums darba devēju dod priekšroku pieņemt darbā darbiniekus ar vairāku svešvalodu zināšanām. Mācības Kanādā galvenokārt tiek piedāvātas valsts augstskolās, jo to augstā kvalitāte tiek uzraudzīta valdības līmenī.

Izglītība šajā valstī tiek uzskatīta par vienu no labākajām pasaulē. Kanādas valdība tajā iegulda daudz vairāk līdzekļu kā jebkura cita „lielā astotnieka” valsts, kā rezultātā Kanāda šobrīd ir pasaules rekordiste studentu skaita ziņā.

Mācības notiek, balstoties uz drošiem un pārbaudītiem britu izglītības pamatiem: tā pati piešķiramo grādu sistēma, tā pati metodika. Bet tas nozīmē, ka Kanādas augstskolas diploms paver lieliskas darba perspektīvas un iespēju strauji kāpt pa karjeras kāpnēm jebkurā valstī, tajā skaitā arī Eiropā un ASV.

Kāpēc mēs iesakām doties mācīties uz Kanādu? Izglītībai Kanādā ir ļoti daudz priekšrocību, galvenās no tām ir sekojošas:

  • Kanāda ir viena no trim pasaules valstīm ar visaugstāko dzīves līmeni;
  • visas mācību iestādes šajā valstī ir izvietotas plašos kampusos, tajās ir ļoti moderns aprīkojums, komfortablas studentu rezidences un sporta zāles;
  • nelielais studentu skaits klasēs un augsti kvalificēti pasniedzēji augstskolās padarīs mācības Kanādā patiešām interesantas un efektīvas;
  • visi studenti, kuri mācās profesionālajās programmās, var veiksmīgi mācīties Kanādā un brīvajā laikā strādāt savā nozarē. Pati zemākā darba samaksa studentam ir sākot no 8 Kanādas dolāriem stundā;
  • protams, daudz perspektīvāks ir pastāvīgs darbs. Viens no lielākajiem izglītības Kanādā sasniegumiem ir tās orientēšanās uz studentu praktiskām iemaņām. Gandrīz visas mācību programmas paredz apmaksātu praksi savā specialitātē. Tādējādi Jūs iegūsiet praktisku pieredzi izvēlētajā jomā, bet darba devējs, iespējams, ievēros tieši Jūs un uzaicinās palikt pastāvīgā darbā.

Vai vēlaties doties mācīties uz Kanādu? Piedāvājam Jums iegūt augsta līmeņa izglītību šajā valstī un nodrošināt sev spožu nākotni! Dodieties uz savu mērķi un neapstājieties pie grūtībām, mācieties, un jau pavisam drīz Jums atvērsies visas durvis! Mēs ar prieku palīdzēsim Jums piepildīt šo lielo sapni. Mūsu konsultanti piemeklēs Jums atbilstošu mācību programmu un sniegs maksimāli sīku informāciju par labākajām mācību iestādēm Kanādā.

Brandon University Manitoba

Brandon University (Brendonas Universitāte) ir trešā lielākā universitāte provincē Manitoba, tā atrodas Brendonas pilsētā. Universitātes vēsture aizsākās 1899. gadā. Tā ir valsts universitāte, ko akreditējušas daudzas Kanādas...
Lasīt vairāk

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.