New York Film Academy

New York Film Academy (NYFA) ir viena no vadošajām mācību iestādēm, kura sagatavo augstas kvalitātes speciālistus kino un mūzikas industrijām. NYFA 1992. gadā dibināja slavenais producents Džerijs Šerloks (Jerry Sherlock). Kino pasaulē Džerijs Šerloks ir pazīstams ar savu darbu pie „The Hunt for Red October” filmas, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 1990. gadā. Džerija Šerloka pārliecība ir, ka tiem, kuri vēlas mācīties uzņemt kino, ir jāuzņem kino no pašas pirmās mācību dienas. Šis princips arī ir kļuvis par pamatu NYFA studiju programmām.
NYFA uzsāka savu darbību Ņujorkā. Akadēmija atrodas pašā Ņujorkas centrā – Soho rajonā. Ar laiku tika atvērta NYFA filiāle Los Andželosā, kas atrodas slavenās kinostudijas Universal Studios teritorijā.

  • VAIRĀK PAR AKADĒMIJU

  • STUDIJU PROGRAMMAS


Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.