Valodu nometnes ārzemēs – interesanti, jautri, izklaidējoši un efektīvi

Valodu nometnes ārzemēs – tas ir brīnišķīgs piedāvājums bērniem un pusaudžiem. Jo jaunāki ir bērni, jo vieglāk notiek studijas ārzemēs, tāpēc, ka viņi spēj ātrāk apgūt svešvalodu. Mūsu mācību centrs Linkturs dod unikālu iespēju: valodu apmācība un daudz interesantu draugu no dažādām valstīm, neaizmirstamas brīvdienas, piepildītas ar patīkamiem iespaidiem un emocijām. Pievilcīgā programma, ko piedāvā valodu nometnes ārzemēs, dod iespēju gan jautri pavadīt brīvo laiku, gan arī gūt daudz noderīgu prasmju un būtiski uzlabot savas svešvalodu zināšanas.

Ikgadu aizvien vairāk skolēnu pavada savas brīvdienas ārzemēs, un valodu apmācība notiek labākajās valodu nometnēs.

Kāpēc ir tik populāras un pieprasītas valodu nometnes ārzemēs?

  • Svešvalodu apmācības metodika mācību centrā Linkturs ir balstīta tā, lai studijas ārzemēs būtu pievilcīgas un interesantas skolēniem. Valodu nometnes ārzemēs ir uzaicinājušas profesionālu pedagogu komandas, kuras specializējas svešvalodu apmācībā jauniešiem un bērniem.
  • Pilnīga gremdēšanās svešvalodas vidē, garantē maksimālu apmācības efektivitāti. Neatkarīgi no tā, kurp dosieties, Jūs caurām dienām spelēsieties, mācīsieties, sarunāsieties un pat domāsiet svešvalodā.
  • Sabalansēta valodu apmācības un ārpusklases nodarbību apvienošana. Visbiežāk – pirmajā dienas pusē bērniem notiek interaktīvā valodu apmācība, bet pēc pusdienām abiturientiem ir laiks ārpusklases nodarbībām, piemēram, rokdarbu pulciņiem, nodarbībām ar sportu, spēlēm svaigā gaisā, mūzikas pulciņiem, zīmēšanai. Taču visas šīs nodarbības notiek angļu valodā.
  • Programma izveidota ņemot vērā apmācāmo vecumu. Visas nodarbības notiek nepiespiestā un draudzīgā atmosfērā, attīstot sarunvalodas spējas un pārvarot valodas barjeras. Turklāt, katru nedēļu apmācāmie brauc ekskursijās uz parkiem, tirdzniecības centriem, tūrēs pa pilsētām, apmeklē vietējās apskates vietas.

Valodu nometnes ārzemēs dāvās bērniem unikālas brīvdienas, pilnas jaunu atklājumu un piedzīvojumu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.