Valodu kursi – reāla iespēja uzlabot un pilnveidot savu dzīvi

Ja Jūs plānojat dzīvot, strādāt vai saņemt izglītību ārzemēs – Vācijā, valodas apmācība Jums ir vienkārši nepieciešama. Vācu valoda jau sen ir iekļauta to svešvalodu grupā, kuras tiek pozicionētas kā starptautiskas. Protams, vislabāki būtu vācu valodas kursi tieši Vācijā, taču, kur tieši mācīties, izlemt Jums. Mēs piedāvājam izmantot mūsu mācību centra Linkturs pakalpojumus. Ārzemēs iziet vācu valodas kursus ir vieglāk, bez tam būs teicama iespēja izpētīt neatkārtojamo kultūru, vēsturi un vācu valodā runājošo valstu tradīcijas.

Valodas apmācība ārzemēs – tā ir teicama iespēja iemācīties runāt vienā no populārākajām un izplatītākajām pasaules valodām. Diezgan bieži svešvalodas kļūst par kritēriju pieņemot darbā, kā arī par pamatu nākotnes akadēmiskajai izglītībai.

Kāpēc jāiziet valodu kursi mācību centrā Linkturs?

  • Varēs ne tikai iemācīties runāt vācu valodā, bet arī pētīt unikālās Vācijas, kā arī citu valstu, kur runā šajā valodā, tradīcijas un kultūru.
  • Jums būs vaļā visas durvis, lai varētu attīstīties.
  • Bērni, pabeidzot vācu valodas kursus, kļūs pārliecinātāki par sevi, un sajutīs, ka viņi ir pāris soļus priekšā vienaudžiem.
  • Valodas apmācība ir arī nepieciešama, lai veidotu darījuma attiecības ar partneriem, kuri visas pārrunas veic tikai vācu valodā.

Kad abiturienti izies vācu sarunvalodas kursu, tie varēs sakarīgi izteikties, brīvi runāt. Lai to sasniegtu mēs izmantojam mūsdienīgus metodiskos materiālus, audiomateriālus, literatūru, utt. Katrs students var sev izvēlēties nepieciešamo kursu.

Pamatmērķis, ko dod valodas apmācība kopā ar mācību centru Linkturs:

  • Valodu barjeras nojaukšana.
  • Runas prasmju uzlabošana.
  • Padziļināta gramatikas apgūšana.
  • Vārdu krājuma paplašināšana.

Valodu kursi ar mācību centru Linkturs – ta ir reāla iespēja katram! Apgūstot valodas, jaunas valstis, Jūs atverat sev jaunas kultūras un vietas, kā arī gūstat neaizmirstamas emocijas un lielu baudu no brauciena. Ar mūsu valodas kursiem, Jus brīnišķīgi apgūsiet valodu, teicami atpūtīsieties un iepazīsiet vietējās apskates vietas, kā arī kultūras un arhitektūras pieminekļus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.