Angļu valodas apmācība ārzemēs – droša metode ātri un efektīvi apgūt svešavalodu

Dotajā brīdī ir grūti satikt kādu cilvēku, kurš nezinātu kaut pāris vārdus angļu valodā. Jāsaka, pieaug interese apgūt angļu valodu. Un tas tā ir, jo angļu valodā daudzās valstīs sarunājas gandrīz visi – sākot ar vienkāršu darba cilvēku un beidzot ar biznesmeņiem. Bez tam, svešvalodu kursi, it īpaši angļu valodā ir aktuāli arī tāpēc, ka lielāka daļa pārrunu un biznesa tikšanos notiek angļu valodā. Un, lai kurp Jūs dotos ceļojumā, ta nebūs problēma, ja nezināsiet vietējo valodu, angļu valodas kursi palīdzēs Jums brīvi sarunāties. Un to izdarīt Jūs varat mūsu mācību centrā Linkturs.

Ko var dot angļu valodas apmācība mācību centrā Linkturs:

  • Iespēju sazināties ar interesantiem cilvēkiem.
  • Iespēju saņemt vairāk informācijas, kā citi.
  • Zinot svešvalodas, Jūs varat ātrāk pakāpties pa karjeras kāpnēm un iegūt prestižu un labi apmaksātu darbu.
  • Angļu valodas kursi dos iespēju pārsteigt apkārtējos ar savām zināšanām.

Turklāt, angļu valodas kursi dos iespēju apgūt svešvalodu, un tā būs iespēja ceļot, iepazīties ar pieņemošās valsts kultūru, aplūkot apskates vietas un vēstures pieminekļus. Vienlaicīgi ar valodas apguvi, Jūs atradīsiet jaunas interesantas vietas, iepazīsieties ar cilvēkiem, apmeklēsiet dažādas ekskursijas.

Mūsu mācību centrs Linkturs aprīkots ar mūsdienīgam iekārtām, metodisko literatūru. Pie mums strādā pieredzējuši un profesionāli pasniedzēji, kuri specializējas uz ārzemnieku apmācību.

Angļu valodas kursi dotās valodas dzimtenē dos teicamus rezultātus. Un pat tie studenti, kuriem nav īpaši daudz lingvistisko spēju, atklās savu potenciālu, izejot tādu procesu, kā svešvalodu kursi angliski runājošā valstī. Šādi kursi nozīmē pilnīgu iegremdēšanos valodas vidē. Tāpat svešvalodu abiturients dzird ne tikai no kursabiedru puses, bet arī no pasniedzējiem, vietējiem iedzīvotājiem, utt., tāpēc viņam gribās atnākt un runāt šajā valoda. Maksimāla iegremdēšanās citas valsts valodas vidē labvēlīgi ietekmē jau esošās zināšanas un palīdzēs iegūt jaunas.

Laipni lūdzam mūsu mācību centrā Linkturs!

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.