Par mums

Mācību centrs LINKTURS strādā izglītības ārzemēs nozarē jau kopš 1997. gada. Šobrīd mēs esam viena no vadošajām aģentūrām Latvijā, kas piedāvā izglītības iespējas ārzemēs un valodu kursus. Mums ir pārstāvniecības arī Krievijā un Ēģiptē.

Mēs darām visu iespējamo, lai piedāvātu saviem klientiem plašu un kvalitatīvu ārvalstu mācību iestāžu klāstu, sniegtu pilnvērtīgu un uzticamu informāciju par katru no tām, iekļaujot jautājumus par mācību procesu, dzīvošanas un brīvā laika pavadīšanas iespējām, kā arī tālākajām karjeras iespējām pēc mācību iestādes absolvēšanas. Lai to sasniegtu, mūsu darbinieki regulāri apmeklē starptautiskas izglītības izstādes, seminārus, universitātes, koledžas, valodu skolas Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē un citās valstīs. Tāpat mēs rīkojam arī tikšanās un seminārus ar ārzemju mācību iestāžu pārstāvjiem Latvijā.

Mācību centrs LINKTURS piedāvā plašu izglītības iestāžu ārzemēs klāstu, no kurām katrs varēs atrast to, kas atbilst viņam pēc vecuma, mērķiem un finansiālajām iespējām: brīvdienu programmas ārzemēs bērniem un pusaudžiem, svešvalodu kursi jauniešiem un pieaugušajiem, biznesa programmas nozares profesionāļiem, starptautiskās kultūras apmaiņas programmas skolēniem, vidējā un augstākā izglītība labākajās ārzemju privātajās un valsts skolās, koledžās un universitātēs, sagatavošanās kursi pirms iestāšanās ārvalstu mācību iestādēs, tālmācības programmas.

Mūsu misijaMūsu misija

Mūsu misija ir popularizēt kvalitatīvas starptautiskas izglītības iespējas Latvijas skolēnu, studentu un pieaugušo vidū, sniedzot profesionālu palīdzību un plašu pakalpojumu klāstu izglītības ārzemēs jautājumos. Savā darbā mēs vadāmies pēc Džordža Vašingtona Kārvera vārdiem „Izglītība ir atslēga, ar kuru atvērt zelta durvis uz brīvību”, kas ļauj mums katram klientam sniegt individuālu pieeju, palīdzēt atslēgt savas „zelta durvis” uz pasauli, kurā izglītība sniedz neierobežotas iespējas.

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija ir ieņemt vadošo lomu Latvijā izglītības ārzemēs nozarē, pilnveidojot uz klientu orientētus pakalpojumus un iedvesmojot iegūt starptautisku izglītību, kas paver plašas iespējas jauniem iespaidiem, zināšanām, pieredzei un veiksmīgai karjerai nākotnē!

LINKTURS ir ICEF akreditēta izglītības aģentūra. Organizācija ICEF rīko starptautiskas konferences ārzemju izglītības profesionāļiem-konsultantiem.

LINKTURS IR ICEF AKREDITĒTA IZGLĪTĪBAS AĢENTŪRA

Kāpēc mēs

 • Darba pieredze

  Gandrīz 20 gadu darba pieredzes ļauj mums realizēt savu klientu sapņus par kvalitatīvu izglītību ārzemēs jebkurā tās posmā.

 • Reputācija

  Lielākā daļa mūsu klientu vēršas pie mums, vadoties pēc citu mūsu klientu ieteikuma. Tas ir labākais mūsu darba kvalitātes rādītājs.

 • Darbs ar klientu

  Katrs mūsu klients ir individuāls. Mēs vienmēr orientējamies pēc viņa interesēm, mērķiem, akadēmiskajām un finansiālajām iespējām.

 • Personāls

  Mūsu komanda – tie ir sava darba profesionāļi. Mēs mīlam to, ko mēs darām, un nepārstājam pilnveidoties.

 • UCAS

  Mēs esam oficiāls UCAS centrs (komisija uzņemšanai Lielbritānijas universitātēs un koledžās) Latvijā.

 • Partneri

  Mēs piedāvājam vairāk nekā 1000 dažādu ārvalstu mācību iestāžu, kā arī nemitīgi paplašinām mūsu starptautisko partneru loku.