SEMINĀRS „Studijas mākslas, dizaina un mūzikas programmās Lielbritānijā un Nīderlandē” 1.decembrī, plkst. 17:00

Karjera mākslas, dizaina un mūzikas industrijā paredz daudz dažādu specialitāšu. Neapjukt un izvelēties sev piemērotāko ir katras radošas personības izaicinājums.  Iegūt izglītību sevis interesējošajā novirzienā, ļauties radošajām idejām šķiet vienkārši. Tomēr atrast piemērotu mācību iestādi, iestāties tajā un sekmīgi izmantot mācību laikā iegūtās zināšanas, ir grūtāk nekā mēs iedomājamies.

Kas jāzina pirms pieņemam lēmumu iestāties ārvalstu universitatē mākslas, dizaina vai mūzikas programmās, Jūs uzzināsiet mācību centrā „Linkturs” informatīvajā seminārā „Studijas mākslas, dizaina un mūzikas programmās Lielbritānijā un Nīderlandē”

Semināra tēmas:

  1. Kā izvēlēties studiju novirzienu (programmu dažādība, izvēlētās profesijas aktualitāte, konkurētspēja, tālākās karjeras attīstība);
  2. Kā izvēlēties mācību iestādi;
  3. Cik maksā mākslas, dizaina un mūzikas studijas Lielbritānijā un Nīderlandē (studiju kredīts, stipendijas, dzīvošanas izmaksas)
  4. Pieteikuma process mākslas, dizaina un mūzikas programmām (portfolio, noklausīšanās u.c. pārbaudījumi);
  5. Kas jāzina pirms došanās uz izvēlēto universitāti (dzīvošana, darbs paralēli studijām, utt)

Semināram lūdzam pierakstīties pa tālruni 67223267 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv

Vietu skaits ierobežots!

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.