MĀCĪBAS OKSFORDĀ! Vidējā izglītība un vasaras programmas prestižā Kings Education privātskolā! Tikšanās ar koledžas pārstāvi jau 13. martā!

Vai esat kādreiz sapņojuši par īstas britu privātskolas izglītību savam bērnam? Varbūt vēlaties dot viņam iespēju uzlabot savas angļu valodas zināšanas īstu britu pasniedzēju vadībā? Šādu iespēju Jums var piedāvāt Kings Education grupas pārstāvētās privātās koledžas!

Jau 13. martā plkst. 15:00 piedāvājam Jums satikties ar Kings Education pārstāvi Niku Ediju (Nick Addy), lai uzzinātu visu Jūs interesējošo informāciju par grupas pārstāvēto koledžu piedāvātajām akadēmiskajām vidējās izglītības programmām, kā arī angļu valodas uzlabošanas īsajām programmām.

Tikšanās laiks: 13. marts, plkst. 15:00
Pasākums bez maksas.

Lai reģistrētu savu dalību pasākumā, lūdzam piezvanīt mums pa tālruni 67223267 / 27007980 vai uzrakstīt e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Reģistrācija pasākumam ir obligāta!

UZMANĪBU! Pasākuma norises valoda – angļu. Taču Jums būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes arī latviešu un krievu valodās.

KINGS EDUCATION PĀRSTĀVĒTĀS KOLEDŽAS

Kings Education Lielbritānijā piedāvā sekojošas studiju vietas:

  • Akadēmiskās programmas GCSE (1-2 gadu ilga pamatizglītības programma) un A-level (2 gadu ilga vidējās izglītības programma): Londonā, Bornmutā (Bournemouth) un vēsturiski krāšņajā studentu pilsētā Oksfordā;
  • Angļu valodas vasaras īsās programmas: Londonā, Bornmutā, Oksfordā, Čeltenhemā (Cheltenham), Bātā (Bath). 

Kings Education pārstāvētās koledžas savas darbības centrā liek studentus un viņu izaugsmi. Koledžas katram studentam cenšas piedāvāt specializētu un tieši viņam atbilstošu plānu studenta akadēmisko mērķu sasniegšanai. Lai pienācīgi sagatavotos studijām, koledžas piedāvā konsultācijas un atbalstu studentiem jau pirms viņi ir pieņēmuši lēmumu par koledžu, kurā vēlas mācīties. Palīdzība tiek piedāvāta studentiem arī mācību laikā un pēc koledžas absolvēšanas. Nereti koledžas mācībspēki kļūst par studentu uzticības personām ne tikai akadēmiskos jautājumus, bet arī personīgu jautājumu risināšanā, valodas attīstībā, spējā adaptēties vietējā kultūrā, konsultācijās ārpus stundu nodarbībās un universitātes izvēlē, kā arī daudzos citos. Koledžas galvenās intereses ir studentu labsajūta un veiksmīga studiju pieredze.

Pirmā Kings Education koledža tika dibināta jau 1957. gadā, un jau kopš pašiem pirmsākumiem tās mērķis ir bijis apvienot cilvēkus no dažādām kultūrām ar angļu valodas lietojumu kā vienojošo elementu. Šobrīd dažādās Kings Education koledžās mācās studenti no vairāk nekā 100 dažādām valstīm – kultūru dažādība ir daudz plašāka kā citās starptautiskajās skolās ASV un Lielbritānijā!

STUDIJU IESPĒJAS

Divas no populārākajām Kings Education koledžām atrodas Anglijas vēsturiskajā pilsētā Oksfordā. Tās ir St. Michaels College un St. Josephs College.

St. Michaels College piedāvā visplašāko vasaras angļu valodas programmu klāstu no visām grupas skolām. St. Michaels College studentiem ir pieejamas modernas, plašas un gaišas mācību telpas, kas aprīkotas ar interaktīviem mācību palīglīdzekļiem, pilnībā aprīkota datortelpa, bezvadu internets, kā arī modernas atpūtas zonas. St. Michaels College atrodas pašā Oksfordas pilsētas centrā, līdz ar to no koledžas ērti sasniedzamas dažādas pilsētas atpūtas vietas un veikali, kā arī vēsturiskas ēkas un citi ievērojami apskates objekti.

St. Josephs College atrodas vien 20 minūšu brauciena attālumā no Oksfordas pilsētas centra, dzīvīgajā studentu rajonā Cowley. Šajā koledžā tiek piedāvātas akadēmiskās programmas – GCSE un A-level. St. Josephs College studentiem piedāvā plašas un moderni aprīkotas mācību telpas, divas datortelpas, bibliotēku un individuālo studiju centru, bezvadu internetu, zinātņu priekšmetu laboratorijas, mākslas studiju, kā arī plašu kafejnīcu un verandu pusdienošanai ārpus telpām.

DZĪVOŠANAS IESPĒJAS

Abu Oksfordā esošo koledžu studenti dzīvo vienās un tajās pašās rezidencēs, kuru pilsētā ir divas. Abas rezidences atrodas netālu no koledžām – ne tālāk kā 20-25 minūšu gājiena ar kājām attālumā. Dzīvošana rezidencē tiek piedāvāta tikai studentiem no 16 gadu vecuma. Rezidencēs studentiem pieejamas vienvietīgas istabiņas ar atsevišķu vannas istabu, bezvadu internets, gultas veļa, tiek nodrošināta istabiņas tīrīšana, kā arī aprīkojums veļas mazgāšanai.

Studentiem, kuri ir jaunāki par 16 gadiem, kā arī tiem studentiem, kuri nevēlas dzīvot rezidencē, tiek piedāvāta piespēja dzīvot viesģimenēs turpat pilsētā. Viesģimenēs studentiem tiek nodrošināta vienvietīga, pilnībā mēbelēta istabiņa, kā arī gultas veļa un piekļuve internetam. Visas viesģimenes atrodas netālu – tās iespējams sasniegt ejot ar kājām ne ilgāk par 30 minūtēm, vai arī veicot īsu braucienu ar autobusu.

Aicinām Jūs apmeklēt tikšanos ar Kings Education pārstāvi Niku Ediju (Nick Addy) un uzdot sev interesējošos jautājumus par izglītības iespējām Oksfordā un citās Lielbritānijas pilsētās! Tikšanās laiks – 13. martā plkst. 15:00. Dalība pasākumā bez maksas, bet ar iepriekšēju reģistrēšanos!

Lai reģistrētu savu dalību pasākumā, lūdzam piezvanīt mums pa tālruni 67223267 / 27007980 vai uzrakstīt e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Reģistrācija pasākumam ir obligāta!

Lai uzzinātu visus aktuālos Mācību centra „Linkturs” jaunumus un piedāvājumus, aicinām sekot līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā www.linkturs.lv, Facebook lapā www.facebook.com/linkturs.latvia un Draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/linkturs.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.