STUDIJAS HOLANDĒ

PROFESIONĀLA IZGLĪTĪBA HOLANDĒ 

Iegūt izglītību ārzemes ir kļuvusi par dzīves nepieciešamību daudziem studentiem, tais skaitā no Latvijas. Pēdējo gadu laikā aizvien lielāku popularitāti Latvijas studentu vidū iegūst universitāšu piedāvājums Holandē. Studijas Holandē atšķiras no citām valstīm ar darba pieredzes iekļaušanu studiju procesā. Izglītības sistēma Holandē ir uzbūvēta tā, lai katrs students saprastu savas nākamās karjeras specifiku praksē. Nīderlande īpaši lepojas ar saviem tehniskajam universitātēm, kur studenti var izvelēties inženierijas, loģistikas, finanšu, ekoloģijas programmu u.c, kas tiek piedātas angļu un vācu valodās. 
Tādas universitātes kā The Hague University of Applied Sciences, Fontys Eindhoven University of Applied Sciences, Saxion University of Applied Sciences, Stenden University of Applied Sciences piedāvā daudzveidīgas apmācības sfēras - sākot no mūzikas, mākslas, sociālas zināšanas, kā arī dažādas inženierzinātnes.


Vidējais bakalaura programmas ilgums Holandē ir 4 gadi, savukārt maģistra programmas ilgums 1-2 gadi. Daudzas augstākas izglītības iestādes piedāvā topošajiem studentiem vasaras angļu valodas kursus, kā arī daždus sagatavošanas kursus, kas palīdzēs sekmīgi uzsākt izvēlēto mācību programmu. Dažiem studentiem, kuriem ir mācību rezultāti ir zemāki par vidējiem, šīs sagatavošanās programmas ir obligāta prasība pirms iestāšanas izvēlētajās programmās. 
Lielāko daļa no mācību programmu maksas ES studentiem kompensē valsts, kas padara augstāko izglītību Holandē pieņemamu cenas ziņā. Aptuvenā maksa par mācībām Holandē ir  2 000 eiro gadā. 
Lielākā daļa no Holandes universitātēm piedāvā ērtas studentu kopmītnes, kas atrodas netālu no kampusiem. Līdz ar to studentiem nodrošinot ērtu nokļūšanu universitatē.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.