AKTUĀLI! Šovasar pavadi 2 nedēļas UWE Bristol organizētajā vasaras skolā (vecums: 18+), uzlabojot savas angļu valodas zināšanas un izbaudot īstu britu universitātes vidi!

Studentiem, kuri vēlas uzsākt studijas ārvalstīs, vai arī vienkārši izjust un izbaudīt Lielbritānijas universitātes vidi, University of the West of England, Bristol (UWE Bristol) piedāvā ideālu risinājumu – 2 aizraujošas nedēļas vasaras programmā International Summer School jau šī gada augustā!

Bristole ir ļoti piemērota vieta šādai programmai – 2014. gadā the Sunday Times atzina šo pilsētu par labāko vietu, kur pavadīt vasaru!

Programmas laikā studenti apgūs:

 • angļu valodu;
 • prezentēšanas un akadēmiskās rakstīšanas prasmes;
 • britu kultūru.

Papildus nodarbībām, studentiem tiks piedāvātas dažādas kultūras aktivitātes, tajā skaitā vienas dienas izbraucieni uz Oksfordu, Bātu un Londonu, kā arī ekskursijas pa skaisto Bristoles pilsētu.
Programmas dalībniekiem būs pieeja visām UWE Bristol studentiem pieejamajām telpām un iespējām, kas radīs priekšstatu par to, kā ir būt īstam studentam šajā universitātē.

Programmas ilgums: 2 nedēļas

Šajā gadā UWE Bristol piedāvā divus vasaras skolas datumus: 3.-14. augusts un 17.-28. augusts.

Pieteikumi tiek pieņemti ne vēlāk kā 3 nedēļas pirms paredzētā programmas sākuma.

Dalībnieku vecums: sākot no 18 gadiem.

Programmas cena: 990 GBP

 Cenā iekļauts:

 • angļu valodas nodarbības;
 • lekcijas, praktiskas nodarbības, meistarklases un dažāda veida nodarbības savu prasmju attīstīšanai;
 • dzīvošana studentu rezidencē 2 nedēļu garumā (neiekļaujot ēdināšanu);
 • ekskursijas uz Oksfordu, Bātu un Londonu;
 • UWE Bristol sertifikāts pēc programmas pabeigšanas.

Papildus izdevumi:

 • ēšanas izdevumi – dzīvesvietā ir pieejama virtuve, kā arī dažādas kafejnīcas universitātes kampusā;
 • aviobiļete;
 • transfērs no lidostas un uz to;
 • kabatas nauda.

PAR UWE BRISTOL

UWE Bristol atrodas Bristoles pilsētā, kas ir vien pusotras stundas brauciena attālumā no Londonas. UWE Bristol ir moderna un strauji augoša universitāte, viena no populārākajām valstī, kā arī lielākā augstākās izglītības iestāde Anglijas dienvidrietumu daļā. Šobrīd universitātē studē aptuveni 30 000 studentu no vairāk nekā 140 pasaules valstīm.

UWE Bristol ir viena no 50 labākajām universitātēm Lielbritānijā, kā arī tikusi atzīta par vienu no 7 labākajām universitātēm absolventu nodarbinātības ziņā – 95,5% tās absolventu 6 mēnešu laikā pēc studiju pabeigšanas ir atraduši darbu vai turpina studēt augstākajā līmenī.

UWE Bristol ir sadalīta trīs kampusos, kas atrodas Bristolē un tās apkārtnē. Šobrīd universitāte piedāvā vairāk nekā 600 studiju programmu dažādos līmeņos un disciplīnās, kā arī plašu partneruzņēmumu tīklu, kas ļauj studentiem piedalīties pieredzes apmaiņas projektos un iegūt praktisku pieredzi izvēlētajā jomā. Studentiem tiek piedāvāta plaša palīdzība darba meklējumos gan studiju laikā, gan pēc to beigām – 2014. gadā universitātes karjeras centrs saņēma balvu par izciliem sasniegumiem studentu karjeras atbalstā.

UWE Bristol studentiem ir pieejamas modernas studiju un brīvā laika pavadīšanas telpas, piemēram, bibliotēka, sporta centrs, bezmaksas kinoteātris, uzstāšanās telpas (performing arts centre), bērnu dienas centrs, un daudz citu. Studentiem ir iespēja arī iesaistīties kādā no interešu klubiem vai nodarboties ar brīvprātīgo darbu, tādējādi gūstot neatsveramu pieredzi un redzesloka paplašinājumu.

PAR BRISTOLI

Bristole ir pilsēta, kas spēj nodrošināt tās iedzīvotājus ar plašu kultūras, izklaides, izglītojošām, sporta un cita veida aktivitātēm. 2014. gadā Bristole tika atzīta par dzīvošanai vislabāko pilsētu Lielbritānijā, kā arī 2015. gadā tā tiks kronēta par pirmo Eiropas zaļā dzīvesveida galvaspilsētu valstī (European Green Capital). 2014. gadā the Sunday Times atzina Bristoli par labāko vietu, kur pavadīt vasaru!

Pasteidzies un nodrošini sev vietu UWE Bristol organizētajā International Summer School jau tagad, un izmanto iespēju uzlabot savas valodas zināšanas pirms jaunā mācību gada, kā arī izbaidīt īstu britu universitātes vidi.

Iegūt sīkāku informāciju par šo programmu, kā arī tai pieteikties, Jūs varat pie Mācību centra LINKTURS konsultantiem pa tālruni 67223267 / 27007980 vai e-pastu linkturs@linkturs.lv!

Lai uzzinātu visus aktuālos Mācību centra LINKTURS jaunumus un piedāvājumus, aicinām sekot līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā www.linkturs.lv, Facebook lapā www.facebook.com/linkturs.latvia un Draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/linkturs.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izglītību ārzemēs (studiju programmas, valstis, iestāšanās prasības, mācību maksa, dzīvošanas iespējas utt.) un valodu kursiem Rīgā, aicinām pierakstīties uz konsultāciju, zvanot pa tālruni 67223267 / 27007980 vai rakstot e-pastu uz linkturs@linkturs.lv. Pirmo konsultāciju piedāvājam bez maksas.